مقالات

دیوار پوش مهد کودک

عوامل موثر در قیمت دیوار پوش مهد کودک

دیوار پوش مهد کودک می تواند در جنس های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد. ضربه گیر فومی از رایج ترین ضربه گیرهایی است که برای اتاق کودک، مهد کودک و … استفاده می شود. قیمت دیوار پوش مهد کودک بر حسب جنس و متراژ آن محاسبه می گردد. برای بهره مندی از دیوار پوشی باید عوامل مختلفی را مدنظر قرار دهید. مشاهده دیوارپوش

فوم ها از عناصر شکل پذیری هستند و می توانند در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرند. قیمت دیوار پوش می تواند تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار بگیرد.

تخمین قیمت دیوار پوش مهد کودک

امروزه از ضربه گیرهای فومی در بسیاری از نقاط منزل استفاده می شود. قیمت دیوارپوش مهد کودک در نوع فوم بسیار مقرون به صرفه و ارزان می باشد و همین موضوع افراد مختلف را ترغیب به بهره مندی از ضربه گیرهای فومی می نماید.

ضربه گیرهای فوی با توجه به نرمی، حد بالای استاندارد، شکل پذیری، انعطاف و کارایی بالا در موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و از هر نظر بهینه و ارزشمند می باشند.

 

مقالات مرتبط: 

راهنمای قیمت کفپوش مهد کودک

خرید فوم کفپوش مهد کودک

خرید کفپوش تاتامی مهد کودک

کفپوش مهد کودک

اهمیت دیوار پوش مهد کودک

قیمت دیوار پوش مهدکودک تاثیر زیادی در انتخاب ضربه گیر دارد. دیوارهای مهد کودک باید به شکل حفاظتی در برابر عوامل و عناصر مختلف پوشش داده شود. کودکان نوپا توانایی چندانی در کنترل حرکات ندارند و به شدت زمین می خورند. کودکان ممکن است در حین دویدن، بازی و جا به جایی با دیوار مهد کودک برخورد کنند. به همین خاطر پوشش دیوارهای مهد اهمیت زیادی دارد. قیمت دیوار پوش مهد کودک با توجه به ارزشمندی ضربه گیر برای مهد کودک به شکل بهینه برآورد شده است.

ضربه گیر فومی برای پوشش لبه های تیز، زاویه های خاص، لبه پله، زوایای صندلی، میز و … مورد استفاده قرار می گیرد. ضربه گیرهای فومی برای بالا رفتن امنیت کودکان مورد اهمیت است.

در ناحیه پشت ضربه گیر از چسب استفاده می شود. اشکال منحنی ضربه گیر امکان سهولت در بهره مندی از آن ها را افزایش می دهد. نصب دیوار پوش با توجه به ناحیه چسبی آن به سرعت و به راحتی انجام می گیرد.

کارایی دیوار پوش مهد کودک

امروزه از ضربه گیرهای فومی برای افزایش ایمنی در مکان ها مختلف استفاده می شود. در واقع با آن ها می توان از آسیب دیدگی جدی کودک جلوگیری نمود.

ضربه گیرها علاوه بر ایجاد امنیت برای کودکان، می توانند از دیوارها نیز در برابر ضربه محافظت نمایند. فوم ها با طرح و رنگ های مختلفی برای دیوار پوش استفاده می شوند.

قیمت دیوار پوش مهد کودک با توجه به قابلیت های آن بسیار پایین و مقرون به صرفه می باشد. فوم ها قابلیت شست و شو دارند و با مواد شوینده به خوبی پاکسازی می شوند.

از انعطاف پذیری لازم برخوردار هستند و به همین خاطر می توانند در برابر ضربه مقاوم باشند. فضای اتاق کودک یا مهد کودک با به کارگیری ضربه گیرهای رنگارنگ فومی بسیار دلچسب و جذاب خواهد شد. فوم ها در برابر شست و شوهای پی در پی به خوبی رنگ خود را حفظ می کنند. وزن فوم ها بسیار کم است و به راحتی جا به جا می شوند.

یک نظر در “دیوار پوش مهد کودک

  1. کاهکش گفت:

    دیوار های پوش های مهد کودک محصولاتی فوق العاده با کیفیت هستن. همچنین از این دیوار پوش ها در باشگاه های ورزشی هم میشه استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *