مقالات

خرید کفپوش تاتامی مهد کودک

یکی از مهم ترین تجهیزات مهد کودک کفپوش است. کفپوش مهد کودک علاوه بر آن که موجب زیبایی و نشاط فضای مهد کودک می شود، موجب حفظ امنیت کودکان نیز می شود. کودکان علاقه ی زیادی به بازی و شیطنت دارند. هنگامی که آن ها در مهد کودک یا مکان های آموزشی هستند، بی مهابا می دوند و بازی می کنند. در حین بازی و دویدن ممکن است کودکان به زمین بخورند و یا آسیب های این چنینی برای آن ها اتفاق بیافتد. کفپوش مهد کودک انواع مختلفی دارد. یکی از رایج ترین انواع آن کفپوش تاتامی مهد کودک است. وجود کفپوش در مهد کودک علاوه بر آن که موجب می شود فضای مهد کودک زیبا و با نشاط شود، از آسیب پذیری کودکان و خطرات احتمالی نیز می کاهد.

خرید کفپوش تاتامی مهد کودک

ویژگی های کفپوش تاتامی مهد کودک

کفپوش تاتامی مهد کودک علاوه بر آن که در مهد کودک استفاده می شود، در خانه های بازی، باشگاه های ورزشی و … نیز استفاده می شود. کفپوش تاتامی  بسیار نرم و لطیف است. این لطافت سبب می شود کودکان آسیب کمتری ببینند.

این کفپوش بسیار سبک است. سبک بودن سبب می شود به راحتی بتوان کفپوش ها را جا به جا نمود. کفپوش تاتامی از جنس فوم Eva تولید می شود. این فوم ضربه گیری بسیار خوبی دارد و ضربه های سنگین را به خوبی جذب می کند.

کفپوش تاتامی از دو طرف دارای آج است. این آج سبب می شود کفپوش لغزش نداشته باشد. همچنین لازم است بدانید جنس کفپوش تاتامی به گونه ای است که ریزش نمی کند. این کفپوش برای کودکان هیچ گونه خطری ندارد. مواد به کار رفته در تولید کفپوش تاتامی غیر سمی و مناسب با محیط زیست می باشد. همچنین این کفپوش با پوست کودکان سازگار است.

یکی دیگر از ویژگی های کفپوش تاتامی مهد کودک این است که به راحتی قابل شستشو است. همچنین بعد از شستشو این کفپوش تغییر رنگ نمی دهد. کفپوش تاتامی ضد آب است. یعنی هنگام شستشو آب در کفپوش نفوذ نمی کند و در نتیجه کفپوش دچار پوسیدگی نمی شود. همچنین اگر آب یا مایعی روی سطح کفپوش ریخته شود می توان به راحتی آن را از روی کفپوش جمع کرد بدون آن که در کفپوش نفوذ کند.

کفپوش تاتامی مهد کودک چه کاربرد هایی دارد؟

همان طور که گفتیم کفپوش تاتامی مهد کودک نه تنها در مهد کودک مورد استفاده قرار می گیرد، در باشگاه های ورزشی، اتاق کودک، خانه ی بازی، کفپوش مدارس و … نیز کاربرد دارد.

سالن های ورزش های رزمی مانند کاراته، خانه های بازی کودکان، مهد کودک ها و مرکز های نگهداری حیوانات همگی به یک محیط نرم و امن نیاز دارند. کفپوش تاتامی سبب می شود این نرمی و امنیت به خوبی فراهم شود. کفپوش تاتامی مهد کودک سبب می شود بسیاری از آسیب های نواحی مفصلی از بین برود.

کفپوش تاتامی مهدکودک بسیار نرم و انعطاف پذیر است. این امر سبب می شود ضربه های سنگین به خوبی توسط این کفپوش جذب شوند تا آسیبی به کودکان وارد نشود. همچنین با توجه به موارد بالا که گفتیم شما نگرانی برای حمل و نقل و یا شستشو این نوع کفپوش نخواهید داشت.

اگر از کفپوش تاتامی در محیط های بسته استفاده کنید، این کفپوش تا شش سال دوام و کیفیت دارد. عمر مفید کفپوش تاتامی سبب می شود شما نیازی به خرید دیگر کفپوش ها نداشته باشید. همچنین لازم است بدانید این کفپوش دارای رنگبندی و طرح های بسیار متنوع و زیبایی است. این کفپوش با ایمنی، زیبایی و دوام بالا انتخاب بسیار مناسبی می باشد.

این کفپوش به گونه ای طراحی و ساخته شده است که به صورت قطعه هایی در هم چفت می شوند. یعنی کفپوش تاتامی به صورت قطعاتی کوچک است که به راحتی در هم قفل و چفت می شوند. این امر سبب می شود هنگام جمع کردن به راحتی بتوان قطعات کفپوش را جمع کرد.

نصب کفپوش تاتامی مهد کودک

یکی از دلایل محبوبیت کفپوش تاتامی مهد کودک نصب آسان آن است. یعنی شما به راحتی و بدون پیچیدگی می توانید این کفپوش را نصب کنید. تنها نکته ای که لازم است بدانید این است که هنگام اندازه گیری و برش تاتامی می بایست دقت لازم را به کار بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *