مقالات

خرید میز و صندلی کودک استار

ایجاد فضایی مستقل برای بازی و سرگرمی کودکان در خانه می تواند هم موجب آسایش بیشتر والدین شود و هم به رشد استقلال و مسئولیت پذیری آن ها کمک بسیاری می کند. از میز و صندلی کودک می توان هم در مکان های آموزشی مثل مهد کودک و هم در خانه استفاده کرد. یکی از مدل های محبوب این وسیله میز و صندلی کودک استار می باشد.

شاید اولین سوال برای شما این باشد که چرا باید میز و صندلی کودک تهیه کنیم؟ میز و صندلی کودک استار چه ویژگی هایی دارد؟ چگونه می توان میز و صندلی کودک استار را تهیه کرد؟ برای این سوال ها پاسخ های مناسبی داریم.

میز و صندلی کودک استار

صندلی کودک استار

میز و صندلی کودک از جمله مهم ترین وسایلی هستند که در همان سنین پایین باید برای کودک تهیه شوند. میز و صندلی کودک هم از نظر مادی و هم از نظر تربیتی تاثیرات مستقیم و مثبتی بر روی کودک دارد. کودکان می خواهند از سنین پایین استقلال داشته باشند. هنگامی که آن ها بازی می کنند، تمایل دارند اسباب بازی های خود را در اختیار خود داشته باشند. آن ها نسبت به تمام وسایل خود احساس مالکیت دارند و سعی می کنند خود از وسایل شان مراقبت کنند. بنابراین مشاهده می کنیم که احساس مالکیت و استقلال طلبی در همان سنین پایین در کودکان وجود دارد. والدین می بایست این احساس را در مسیر درست رشد دهند.

ایجاد فضایی مستقل برای بازی و سرگرمی کودکان در خانه می تواند هم موجب آسایش بیشتر والدین شود و هم به رشد استقلال و مسئولیت پذیری آن ها کمک بسیاری می کند. از میز و صندلی کودک می توان هم در مکان های آموزشی مثل مهد کودک و هم در خانه استفاده کرد. یکی از مدل های محبوب این وسیله میز و صندلی کودک استار می باشد.

میز و صندلی کودک استار باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

میز و صندلی کودک استار ویژگی های استاندارد را دارا می باشد. در انتخاب میز و صندلی کودکان باید دقت خاصی داشته باشید. کودکان به دلیل سن کم و اقتضای آن شیطنت ها و بی قراری های خاص خود را دارند. بنابراین هنگام خرید این وسایل برای کودکان باید دقت ویژه ای اعمال شود.

این مسئله در خصوص انتخاب صندلی کودک اهمیت بیشتری دارد. صندلی کودکان باید به گونه ای باشد که پشت آن راحت و نرم باشد. تا هنگامی که کودک در آن می نشیند احساس راحتی داشته باشد. همچنین باید بگوییم ارتفاع صندلی باید به گونه ای باشد تا هنگامی که کودک روی صندلی می نشیند، پاهایش به سطح زمین برسد.

میز کودک نیز باید ارتفاعی مناسب داشته باشد. یعنی باید به گونه ای باشد تا کودک بتواند به راحتی دست هایش را روی میز بگذارد. علاوه بر این باید بگوییم فاصله ی میز و صندلی باید 18 الی 20 سانتی متر باشد تا کودک هنگام نشستن احساس راحتی کند.

از دیگر ویژگی ها می توانیم به رنگ این وسایل اشاره کنیم. اگر قصد تهیه میز و صندلی برای کودک در منزل دارید باید رنگی را انتخاب کنید که متناسب با جنسیت و سن کودک باشد. اما اگر قصد دارید برای مهد کودک یا خانه ی بازی، میز و صندلی تهیه کنید، می توانید از رنگ های جذاب و براق کودکانه استفاده کنید.

مدل انتخابی شما نیز به عوامل مختلفی مانند شرایط استفاده، جنسیت، سن و … بستگی دارد.

همچنین اگر کودک شما معلول است یا در مهدکودک کودکی معلول دارید، باید برای او میز مناسب برای کودکان معلول تهیه کنید. این امر موجب می شود بین ویلچر و میز فضای مناسبی وجود داشته باشد تا کودک احساس راحتی داشته باشد.

علاوه بر نکات ذکر شده نوع استفاده از میز و صندلی نیز بسیار مهم است. یعنی این که این میز و صندلی برای چه استفاده ای خریداری می شوند.

ویژگی های  میز و صندلی کودک استار

این میز و صندلی ها می توانند به عنوان میز غذاخوری، نقاشی، تحریر و … مورد استفاده واقع شوند.

میز و صندلی کودک استار از جمله پرطرفدار ترین میز و صندلی های کودک است که در مکان های مختلف می توان از آن استفاده نمود. از این مدل می توان در مهد کودک، خانه ی بازی و منزل استفاده نمود.

جنس این میز و صندلی از نوع اتیلن است. این امر موجب می شود میز و صندلی محکم و مقاوم باشند. برای این نوع میز و صندلی رنگ های شاد و جذابی وجود دارد. در نتیجه برای انتخاب رنگ محدودیتی وجود ندارد. البته لازم است بگوییم لازم نیست برای انتخاب رنگ حساسیت به خرج دهید. زیرا کودکان عاشق رنگ های مختلف هستند. پس بهتر است آن ها را در انتخاب رنگ آزاد بگذارید.

اگر قصد دارید این مدل را برای استفاده کودک در منزل تهیه کنید باید بدانید به دلیل موادی که در تولید این مدل به کار رفته است، ممکن است سطح میز و صندلی دارای خط و خش هایی باشد که این مسئله جای نگرانی ندارد و امری کاملا طبیعی است.

 

یک نظر در “خرید میز و صندلی کودک استار

  1. خانه بازی شاپرک گفت:

    میز و صندلی استار از بهترین میز و صندلی های کودکن
    هم ظاهر شیکی دارن هم جنسشون خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *