مقالات

راهنمای خرید میز و صندلی کودک وانیا

میز و صندلی کودک وانیا

یکی از ضروری ترین تجهیزات مهد کودک، میز و صندلی کودک است. علاوه بر آن در منزل، خانه های بازی، آموزشگاه های هنری، مطب پزشکان متخصص کودک و … می توان از میز و صندلی های مخصوص کودکان بهره جست. مدل های مختلفی برای میز و صندلی مخصوص کودکان وجود دارد. یکی از مدل های محبوب میز و صندلی کودک وانیا است. که به دلیل طراحی زیبا و همچنین حساب شده، محبوبیت زیادی میان کودکان دارد. در این مقاله قصد داریم اطلاعات جامعی را در خصوص این مدل از میز و صندلی کودکان در اختیار شما قرار دهیم با ما همراه باشید. مشاهده انواع میز و صندلی کودک

میز و صندلی کودک وانیا

میز و صندلی کودک وانیا: صندلی

کودکان از زمانی که می توانند روی پاهای خود بایستند، علاقه ی زیادی به استقلال و مستقل شدن دارند. آن ها تمایل دارند وسایل شخصی خود را داشته باشند. به طور کلی یک کودک از سه سالگی می تواند روی یک صندلی بنشیند. هنگامی که کودک یک میز و صندلی مستقل و مخصوص به خود را دارد، حس استقلال وی تقویت می شود. همچنین طراحی زیبا و رنگ های شاد میز و صندلی کودک وانیا سبب می شود کودکان احساس شادی و نشاط داشته باشند. خواه این میز و صندلی در منزل مورد استفاده قرار بگیرد، خواه در مهد کودک.

صندلی این مدل در یک بسته بندی نایلونی به صورت وکیوم تعبیه شده است. بعد از دریافت شما می بایست این صندلی را مطابق با دفترچه راهنما نصب کنید. ارتفاع نشیمن این مدل صندلی تا زمین 28 سانتی متر است.

طراحی میز و صندلی کودک وانیا به گونه ای است که صندلی آن نسبت به برخی مدل های دیگر مانند مدل رامو یا مدل استار، کوچکتر می باشد. بنابراین اگر چه تحمل وزن این مدل صندلی مناسب است. اما به دلیل آن که نشیمن این مدل کوچک است، بهتر است کودکانی که جثه ای بزرگ دارند از این مدل استفاده نکنند.

تنوع در طرح و رنگ میز و صندلی کودک وانیا

امروزه میز و صندلی کودک وانیا در دو اندازه تولید می شود. یکی در اندازه ی کوچک که برای کودکان زیر 5 سال مناسب است. دیگری در اندازه ی بزرگ تر که برای کودکان تا رده سنی 10 سال مناسب است.

صندلی وانیا در رنگ های متنوع و زیبایی از جمله آبی کمرنگ و پررنگ، نارنجی، صورتی، زرد، سبز، قرمز و آبی فیروزه ای تولید می شود.

صندلی وانیا به دلیل طراحی زیبا و منحصر به فرد برای کودکان بسیار مناسب و زیبا می باشد. بعد از خرید مدل میز و صندلی کودک وانیا می توانید با استفاده از راهنما صندلی را بدون نیاز به وسیله ی خاصی سر هم کنید.

همان گونه که گفتیم رنگ های زیبا و متنوعی برای این صندلی وجود دارد. صندلی مدل های تک رنگ به این صورت است که از ترکیب کمرنگ و پررنگ تولید می شود.

طراحی صندلی وانیا به گونه ای است که فاصله نشیمن سایز کوچک آن تا زمین 28 سانتی متر و فاصله نشیمن سایز بزرگ آن تا زمین 33 سانتی متر است. ارتفاع  صندلی وانیا حدود 50 سانتی متر است.

به طور کلی می توانیم بگوییم طراحی صندلی وانیا به گونه ای است که می توان در مکان های مختلف از این مدل استفاده نمود. مکان هایی مانند آموزشگاه نقاشی و هنر، مهد کودک، منزل و … .

میز و صندلی کودک وانیا: میز

همان طور که گفتیم کودکان از زمانی که شروع به راه رفتن می کنند تمایل دارند خودشان را صاحب و مالک همه چیز بدانند. این گونه احساس قدرت و استقلال می کنند. آن ها علاقه دارند وسایل شخصی خود را داشته باشند. در چنین حالتی علاوه بر احساس استقلال آن ها احساس لذت و شادی نیز دارند. آن ها علاقه دارند فضایی در اختیار خودشان داشته باشند تا بتوانند آن جا نقاشی کنند، بازی های فکر انجام دهند و … .

طراحی میز کودک مدل وانیا به این صورت است که پایه های این میز به صورت ضربدری در کنار یکدیگر قرار گرته اند. این امر سبب می شود میز محکم تر شود. طراحی این میز بسیار زیبا و شیک است. نکته ی جالب و قابل توجه آن است که شما می توانید از این میز در کنار صندلی های دیگر نیز استفاده کنید. یعنی می توانید این مدل میز را صندلی های دیگر مثل صندلی رامو، استار و … ست کنید.

رویه میز مدل وانیا 77 در 77 سانتی متر است. این میز به گونه ای ساخته شده است که به صورت همزمان چهار کودک می توانند از آن استفاده کنند. ارتفاع رویه میز از سطح زمین نیز 52 سانتی متر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *