مقالات

خرید میز و صندلی کودک پلاستیکی

میز و صندلی استار

یکی از مهم ترین تجهیزاتی که در مهد کودک مورد استفاده قرار می گیرد، میز و صندلی کودک است. میز و صندلی کودک علاوه بر آن که در فضا های آموزشی مانند مهد کودک، آموزشگاه های هنری و خانه های بازی مورد استفاده قرار می گیرد، در منزل نیز می توان از این وسیله استفاده نمود. میز و صندلی کودک انواع مختلفی دارد. میز و صندلی کودک پلاستیکی یکی از انواع میز و صندلی کودک است.

کودکان علاقه ی زیادی دارند فضایی اختصاصی برای بازی کردن و یا نقاشی کشیدن داشته باشند. خواه این فضا در منزل باشد و خواه در مهد کودک. بدون شک میز و صندلی کودک پلاستیکی گزینه ی مناسبی برای ایجاد چنین فضایی می باشد. کودکان از همان سنین پایین علاقه دارند وسایل شخصی خود را داشته باشند تا بتوانند از آن ها استفاده و مراقبت کنند. میز و صندلی کودک پلاستیکی با رنگ ها و مدل های جذاب موجب رشد احساس استقلال طلبی و نشاط در کودکان می شود. در این مقاله قصد داریم میز و صندلی کودک پلاستیکی را مورد بررسی قرار دهیم.

میز و صندلی کودک پلاستیکی

میز و صندلی کودک کاربرد های فراوانی دارد. کودکان می توانند با استفاده از میز و صندلی مخصوص خود در فضایی آرام نقاشی بکشند، بازی های فکری انجام دهند و یا کار دستی های زیبا تهیه کنند. هم در منزل و هم در مهد کودک می توان از این وسیله استفاده کرد. میز و صندلی کودک پلاستیکی مدل های مختلفی دارد در زیر برخی از مدل ها را برای شما شرح می دهیم.

 

میز و صندلی کودک

میز و صندلی کودک پلاستیکی مدل وانیا

 صندلی این مدل در یک بسته بندی نایلونی به صورت وکیوم تعبیه شده است. بعد از دریافت شما می بایست این صندلی را مطابق با دفترچه راهنما نصب کنید. ارتفاع نشیمن این مدل صندلی تا زمین 28 سانتی متر است.

طراحی میز و صندلی کودک وانیا به گونه ای است که صندلی آن نسبت به برخی مدل های دیگر مانند مدل رامو یا مدل استار، کوچکتر می باشد. بنابراین اگر چه تحمل وزن این مدل صندلی مناسب است. اما به دلیل آن که نشیمن این مدل کوچک است، بهتر است کودکانی که جثه ای بزرگ دارند از این مدل استفاده نکنند.

طراحی میز کودک مدل وانیا به این صورت است که پایه های این میز به صورت ضربدری در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. این امر سبب می شود میز محکم تر شود. طراحی این میز بسیار زیبا و شیک است. نکته ی جالب و قابل توجه آن است که شما می توانید از این میز در کنار صندلی های دیگر نیز استفاده کنید. یعنی می توانید این مدل میز را صندلی های دیگر مثل صندلی رامو، استار و … ست کنید.

 

میز و صندلی کودک

 

میز و صندلی کودک پلاستیکی مدل چیکو

یکی دیگر از محبوب ترین مدل های میز و صندلی کودک پلاستیکی، مدل چیکو است. مدل چیکو یک میز با ارتفاع 50 و قطر 80 سانتی متر دارد. میز چیکو یک میز گرد با پایه های سبز است. رنگ پایه های میز به صورت ثابت سبز رنگ می باشد. اما رنگ رویه میز به دلخواه مشتری می تواند مختلف و گوناگون باشد. صندلی مدل چیکو نیز یک صندلی گرد مانند است. این صندلی به صندلی توت فرنگی نیز شهرت دارد.

این مدل صندلی بسیار با دوام و محکم است. ارتفاع قسمت نشیمن صندلی تا سطح زمین 28 سانتی متر می باشد. لازم است بدانید پایه های میز مدل چیکو از میز جدا می شوند. یعنی در صورت لزوم می توانید پایه های میز را جدا کنید. علاوه بر این مزیت دیگر میز و صندلی پلاستیکی مدل چیکو این است که با میز چیکو می توانید صندلی های مختلفی را ست کنید.

 

میز و صندلی کودک پلاستیکی مدل استار

میز و صندلی کودک پلاستیکی استار نیز یکی دیگر از مدل های میز و صندلی است. این مدل نیز در میان کودکان بسیار محبوب است. این میز و صندلی رنگ های بسیار متنوعی و شادی دارد.

بنابراین در انتخاب رنگ برای مدل استار شما هیچ گونه محدودیتی ندارید. ارتفاع میز استار تا سطح زمین حدود 48 سانتی متر است. مساحت رویه میز استار نیز 50 در 50 سانتی متر است. جنس میز و صندلی کودک پلاستیکی مدل استار از پلی اتیلن است. این جنس مرغوب و با دوام است. یعنی شما میتوانید مدت ها با خیال راحت از این مدل استفاده کنید.

 

میز و صندلی کودک

صندلی کودک استار

یک نظر در “خرید میز و صندلی کودک پلاستیکی

  1. خانم کلهر گفت:

    مرسی بابت توضیحات مفیدتون🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *