مقالات

خرید میز و صندلی کودک بانی تویز

میز و صندلی کودک بانی تویز

میز و صندلی کودک بانی تویز

فضای نشیمن صندلی کودک باید طوری باشد که هنگام نشستن تمام باسن و ران های او را پوشش دهد. همچنین میز کودک باید فضای مناسب و کافی داشته باشد. ارتفاع میز کودک نیز باید به گونه ای باشد که دستان او به راحتی روی میز قرار بگیرد. یکی از راحت ترین مدل های این وسیله، میز و صندلی کودک بانی تویز می باشد. در این مقاله قصد داریم به بررسی ابن مدل میز و صندلی بپردازیم.

کودکان از سنین پایین به یک میز مناسب برای نقاشی، مطالعه، بازی های فکری، انجام سرگرمی و … نیاز دارند. خواه این میز در منزل باشد خواه در مهد کودک یا فضای آموزشی. میز و صندلی کودک باید به گونه ای باشد که به انگشت پا یا دست او آسیب نزند. همچنین این وسیله باید به گونه ای باشد که هنگام نشستن کودک احساس خستگی نکند. فضای نشیمن صندلی کودک باید طوری باشد که هنگام نشستن تمام باسن و ران های او را پوشش دهد. همچنین میز کودک باید فضای مناسب و کافی داشته باشد. ارتفاع میز کودک نیز باید به گونه ای باشد که دستان او به راحتی روی میز قرار بگیرد. یکی از راحت ترین مدل های این وسیله، میز و صندلی کودک بانی تویز می باشد. در این مقاله قصد داریم به بررسی ابن مدل میز و صندلی بپردازیم. مشاهده انواع میز و صندلی کودک

 

صندلی کودک بانی تویز

میز و صندلی کودک بانی تویز برای کودکان بین 2 تا 7 سال مناسب می باشد. میز و صندلی کودک بانی تویز از سنین پایین کودکان را به نظم و مرتب بودن عادت می دهد. یکی از ضروری ترین نکاتی که هنگام خرید میز و صندلی کودک باید رعایت شود این است که میز و صندلی کودک باید مناسب سن کودک باشد. همچنین میز و صندلی کودک باید استاندارد های لازم را داشته باشد.

یعنی باید به گونه ای طراحی و ساخته شود که هنگام نشستن طولانی مدت کودکان را اذیت نکند. هنگامی که کودک روی نشیمن صندلی بانی تویز می نشیند پاهای او باید روی سطح زمین قرار بگیرد. اگر سن کودک خیلی پایین باشد بهتر است یک زیر پایی زیر پاهای او قرار بگیرد تا فشاری به کمر و ستون فقرات وی وارد نشود. زانو های کودک هنگام نشستن باید در زاویه 90 درجه باشد. هنگام نشستن کودک روی صندلی بانی تویز لگن او کمی بالا تر از زانو هایش قرار می گیرد این امر سبب می شود ستون فقرات کودک در صحیح ترین حالت قرار بگیرد.

عمق و سطح نشیمن صندلی بانی تویز به گونه ای است که فاصله ی لگن تا زانو های او را پوشش دهد. جنس صندلی بانی تویز به صورتی است که هنگام نشستن کودک احساس ناراحتی نمی کند.

لازم است بدانید هنگامی که کودکان از میز و صندلی های نا مناسب استفاده می کنند، در طولانی مدت اثرات نامطلوبی بر روی اسکلت بدنی وی به جا می گذارد. میز و صندلی کودک فاقد استاندارد سبب می شود ستون فقرات کودک در حالت صحیح قرار نگیرد. این امر سبب می شود درد های ناحیه گردن، شانه و لگن برای کودک ایجاد شود. حتی این عادت های نادرست ممکن است در بزرگسالی نیز مشکلاتی برای کودکان ایجاد کند.

 

میز کودک بانی تویز

کودکان علاقه ی زیادی دارند میز و صندلی مخصوص خود را داشته باشند. میز کودک بانی تویز با طراحی زیبا و راحتی که دارد محبوبیت زیادی میان کودک و والدین دارد. صندلی کودک بانی تویز به گونه ای است که به فضای نسبتا کمی نیاز دارد. به دلیل ساختار مناسب میز و صندلی بانی تویز، می توان آن را در فضا های مختلف مانند گوشه ی اتاق یا در مهد های کودک استفاده نمود. این میز و صندلی در رنگ های مختلف و شاد و کودکانه تولید شده است. به دلیل سایز مناسب و طراحی راحت این مدل از میز و صندلی کودک بسیار استفاده می شود.

کودکان در طول شبانه روز چه در مهد کودک باشند و چه در خانه مدت زمانی را به نقاشی کشیدن، انجام بازی های فکری، تکمیل پازل، درست کردن کاردستی و مطالعه می پردازند. آن ها از داشتن یک میز و صندلی مخصوص به خود احساس غرور و اعتماد به نفس دارند. همچنین در چنین حالتی آن ها حس استقلال و مراقبت از وسایل خود را از سنین پایین می آموزند. میز و صندلی بانی تویز دارای ابعاد 70 در 56 در 57 سانتیمتر می باشد. این میز کلیه نیاز های کودکان را تا سن 7 سالگی رفع می کند.

میز کودک بانی تویز به گونه ای طراحی شده است که فضای کافی به کودک می دهد. در چنین حالتی کودک می تواند در فضای کافی از وسایل خود استفاده کند. همچنین طراحی میز کودک بانی تویز به گونه ای است که دست های کودک در زاویه ای صحیح روی سطح میز قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *