مقالات

راهنمای قیمت ترامپولین کودک

قیمت ترامپولین کودک چقدر است؟ ترامپولین یا تشک پرش کودک یک وسیله ی بازی برای کودکان است که به زبان عامیانه کودکان روی آن بپر بپر می کنند. ترامپولین کودک اندازه ای کوچک و ظاهری زیبا دارد. طبیعی است هر چه ترامپولین فضای کودکانه و رنگ آمیزی شادی داشته باشد، کودک بیشتر به آن جذب می شود. ترامپولین کودک با یک تور رنگی که حاشیه آن را فراگرفته تزیین شده است. این تور رنگی علاوه بر آن که موجب زیبایی می شود، موجب حفظ امنیت کودکان نیز می شود. چرا که کودکان به علت تحرک بالایی که دارند ممکن است دچار حادثه شوند. لذا این تور سبب می شود امنیت کودکان نیز حفظ شود.

ترامپولین کودک

اما همانطور که گفتیم از آن جا که کودکان عاشق بپر بپر و هیجان هستند، این وسیله ی بازی در خانه ها، خانه های بازی، مهد کودک ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله قصد داریم اطلاعات کاملی در رابطه با قیمت ترامپولین کودک در اختیار شما قرار دهیم. با ما همراه باشید.

ترامپولین کودک چیست و قیمت ترامپولین کودک

در رابطه با قیمت ترامپولین کودک باید بگوییم ترامپولین کودک نوعی تشک است که به صورت گرد دایره ای و یا مستطیلی می باشد. این تشک روی پایه هایی نصب شده است و دارای ارتفاع می باشد. البته تعداد پایه ها و ارتفاع آن ها قابل تغییر است.

این بازی به دلیل آن که هیجان زیادی دارد، برای کودکان بسیار جذاب است. به همین دلیل خانه های بازی و مهد کودک ها با خرید این وسیله درآمد قابل توجهی به دست می آورند. شاید برای شما سوال باشد ترامپولین خوب چه ویژگی هایی دارد؟

در رابطه با قیمت ترامپولین کودک باید بگوییم ترامپولین یک وسیله بازی و ورزش است که در رده های سنی مختلف مورد استفاده واقع می شود. اولین بار در آمریکا و اروپا ترامپولین به عنوان یک رشته ورزشی مسابقه ای برگزار شد. در ابتدا این مسابقات بدون هیچ قانونی برگزار می شد. در سال های بعد قوانینی برای این رشته ی ورزشی وضع شد.

امروزه ترامپولین هم به عنوان وسیله ای برای بازی و سرگرمی در رده های سنین مختلف و هم به عنوان یک رشته ی ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع ترامپولین و قیمت ترامپولین کودک

در رابطه با قیمت ترامپولین کودک باید بگوییم ترامپولین انواع مختلفی دارد. انواع ترامپولین به شرح زیر می باشد:

ترامپولین کودک ارزان که این نوع از ترامپولین مخصوص کودکان است و در خانه های بازی و مهد های کودک نصب می شود.

  • ترامپولین هایی که در پارک ها و شهر بازی ها نصب می شوند. این نوع ترامپولین ها باید مطابق با استاندارد های خاصی باشند. در واقع مانند دیگر وسیله های پارک و شهربازی این ترامپولین ها نیز باید مطابق با اصول خاصی طراحی و ساخته شوند.
  • ترامپولین هایی که در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. این دسته از ترامپولین ها به ترامپولین شخصی نیز مشهور هستند. تشک اصلی این نوع ترامپولین به وسیله ی فنر به صفحه ی اصلی متصل می شود. این نوع از ترامپولین ها می توانند دارای تور محافظ باشند و یا نباشند.
  • ترامپولین هایی که مخصوص ورزشکاران هستند. ورزشکاران به صورت حرفه ای در این رشته ورزشی فعالیت می کنند.

ترامپولین کودک ارزان به گونه ای طراحی و ساخته می شود که طراحی جذاب داشته باشد و با رنگ های شاد موجب تفریح و نشاط کودکان شود.

در رابطه با قیمت ترامپولین کودک باید بگوییم ترامپولین ها هم به صورت دایره ای و هم به صورت مستطیلی طراحی می شوند. ترامپولین دایره ای رایج ترین نوع ترامپولین است. البته لازم است بدانید از دیدگاه تخصصی و علمی نیز بهترین نوع ترامپولین، نوع دایره ای آن است که موجب می شود پرش بیشتری رخ دهد.

به طور کلی ترامپولین کودک نیز از نوع ترامپولین های گرد و دایره ای می باشد. ترامپولین کودک از نوع ترامپولین های کوچک است که قطر آن کمتر از یک و نیم متر می باشد.

ویژگی ها و قیمت ترامپولین کودک

در رابطه با قیمت ترامپولین کودک باید بگوییم به صورت دایره ای شکل می باشد و قطر آن به طور کلی کمتر از یک و نیم متر می باشد. این ترامپولین برای کودکان جنبه ی بازی و سرگرمی دارد. کودکان بازی و هیجان را دوست دارند. ترامپولین های بزرگ برای کودکان مناسب نیستند. ترامپولین کودک، ترامپولینی کوچک است که برای کودکان زیر 6 سال مورد استفاده واقع می شود.

اگر کودکانی که از ترامپولین مورد نظر استفاده می کنند، سنی بالاتر از 6 سال دارند، بهتر است از ترامپولین های بزرگ تر استفاده کنید.

ترامپولین یک و نیم متری برای کودکانی که سن آن ها تا ده سال است، مناسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *