وسایل مورد نیاز خانه بازی کودک

معرفی وسایل مورد نیاز خانه بازی کودک

یک خانه بازی کودک مناسب می تواند تا مدت ها در حکم مخفیگاه کودکان باشد. ضمن اینکه می توان از آن به عنوان یک کاتالیزور عادی برای انجام بازی مهیج استفاده کرد. بازی های مهیج برای رشد کودکان بسیار لازم و ضروری است. وسایل خانه بازی کودک در طراحی فضای تفریحی مناسب برای کودکان اهمیت دارد.
تامین وسایل مورد نیاز خانه بازی کودک می تواند کودکان را به محیط بزرگ ترها نزدیک کند. از این رو کودکان به راحتی می توانند موقعیت های بزرگ ترها را تقلید نمایند.

لیست مهم ترین وسایل مورد نیاز خانه بازی کودک

تجهیزات خانه بازی کودک

  • کفپوش و دیوار پوش مهدکودک
  • استخر توپ های رنگارنگ
  • تاب و سرسره کودک
  • میز و صندلی کودک
  • چند نوع ماشین کودک
  • عروسک های دخترانه جذاب
  • استخر شن
  • خمیر بازی های جذاب
  • بازی های فکری

مشاهده وسایل خانه بازی + قیمت

عوامل موثر در تجهیزات خانه بازی کودک

برای خرید وسایل مورد نیاز خانه بازی کودک باید موارد مختلف از جمله سن کودک را مدنظر داشته باشید. در خانه بازی شاهد ادوات و تجهیزاتی برای بازی کودک هستیم. خانه بازی برای کودکان بزرگ تر مجهز به بازی های خیالی می باشد.

بخشی از تجهیزات خانه بازی کودک مربوط به ایمنی آن است. ایمنی در خانه بازی کودک برای کودکان خرد سال اهمیت زیادی دارد. آن ها می توانند به سرعت سقوط کنند. بنابراین برای خانه بازی کودک باید حد معقولی از استانداردهای BS مورد توجه قرار بگیرد.

علاوه بر خانه بازی کودک باید به محوطه اطراف آن نیز توجه داشته باشید. محوطه اطراف خانه بازی کودک می تواند باغ، فضای سبز یا باغچه باشد.

سایبان، سرسره، درها، پله ها، کرکره‌ها و … بخشی از تجهیزات مهم در خانه بازی کودک هستند.

وسایل مورد نیاز خانه بازی کودک در خانه شخصی

اگر برای قرار دادن خانه بازی کودک، باغ یا فضای سبز وسیع ندارید، بهتر است آن را در تراس مستقر نمایید. خانه بازی مستقر شده در تراس باید از حفاظ و نرده تراس به دور باشد.

خانه های بازی چوبی به گونه ای ساخته شده اند که شبیه کابین های کوچک نشسته یا خانه های کوهستانی در جنگل هستند. خانه های چوبی موقعیت مناسبی برای بازی کودکان فراهم می آورند.

خانه بازی کودک نیاز به مراقبت دارد. خانه های چوبی کودک بعد از گذشت دو سال باید به وسیله روغن لاک یا رنگ چوب تیمار شوند. این موضوع برای افزایش مقاومت در برابر آب و هوا مورد توجه قرار می گیرد.

خانه بازی کودک می تواند در جنس پلاستیکی باشد. خانه های پلاستیکی باید در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاومت داشته باشند.

بیشتر خانه های پلاستیکی قابلیت جمع شدگی دارند و با قطعات بزرگ معرفی می شوند.

وسایل شهر مشاغل کودکان نیز می تواند به عنوان بخشی از وسایل خانه بازی کودک باشد. وسایل شهر مشاغل برای آشنایی کودکان با حرفه های مختلف اهمیت زیادی دارند و جنبه سرگرمی نیز دارند.

4.3/5 ( 3 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *